Praca

Nasi współpracownicy są największym kapitałem. Jeśli chcieliby Państwo stać się częścią zespołu Przychodni Specjalistycznej Biodent, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Aktualnie poszukujemy do współpracy lekarza – specjalistę ginekologa oraz asystentkę stomatologiczną.

LEKARZ SPECJALISTA GINEKOLOG

Szukamy osoby, która może wykazać się następującymi atutami:

  • ukończona specjalizacja lekarska w zakresie ginekologii,
  • mile widziana umiejętność wykonywania badań USG ginekologicznych i położniczych,
  • umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • różnorodne formy zatrudnienia,
  • możliwość współtworzenia harmonogramu pracy,
  • możliwość współpracy z profesjonalistami z branży,
  • komfortowe warunki pracy – wygodny gabinet w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Przychodni Biodent.

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA / REJESTRATORKA MEDYCZNA

  • wykształcenie minimum średnie,
  • dyplom potwierdzający uprawnienia do wykonywania zawodu asystentki/higienistki stomatologicznej lub jesteś tuż przed egzaminem,
  • aktualna książeczka SANEPID,
  • empatia, łatwe nawiązywanie relacji i przyjazny stosunek do ludzi,
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • stanowczość i umiejętność podejmowania szybkich decyzji, również w stresujących sytuacjach,
  • odpowiedzialność, skrupulatność, przestrzeganie procedur,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność i bezbłędna znajomość języka polskiego.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość ogólnych zasad prowadzenia i przechowywania dokumentacji medycznej.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy z lekarzem,
  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (standard pracy na 4 ręce),
  • jeżeli jesteś dyplomowaną higienistką, będziesz miała również możliwość wykonywania samodzielnej higienizacji,
  • sterylizacja narzędzi i materiałów,
  • bezpośrednia i telefoniczna obsługa naszych pacjentów i opieka nad nimi od momentu pierwszego kontaktu z przychodnią,
  • nadzór nad dokumentacją medyczną oraz właściwą ochroną danych osobowych,
  • współpraca z personelem medycznym w zakresie przepływu informacji i udostępniania dokumentacji,
  • udzielanie informacji o świadczonych przez przychodnię usługach medycznych, ich warunkach formalnych i finansowych,
  • obsługa kasy fiskalnej i wystawianie faktur,
  • dbałość o estetykę przestrzeni wspólnych.

  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • współpracę w przyjaznym zespole, chętnie dzielącym się wiedzą,
  • rozwój zawodowy i możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami, także przy skomplikowanych zabiegach.

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych osobowych uprzejmie prosimy, by dokumenty aplikacyjne, jak również całą korespondencję dotyczącą zatrudnienia kierować na adres mailowy: praca@biodent.biz Dokumenty aplikacyjne, przesłane na inny niż podany wyżej adres, będą natychmiast usuwane.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji, uprzejmie prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych wskazanych przeze mnie w aplikacji w zakresie szerszym niż stanowi art. 22(1) Kodeksu pracy dla potrzeb niniejszej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Biodent Przychodnię Specjalistyczną spółkę cywilną Anna Sobieraj Lucjan Sobieraj z siedzibą w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Wróblewskiego 67, która jest jednocześnie administratorem moich danych osobowych (dalej: „administrator”). Wiem, że podanie tych danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Wiem, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o wycofaniu zgody mogę złożyć, kontaktując się z administratorem danych mailowo (praca@biodent.biz).

Administrator poinformował mnie, że:

  • dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres 2 lat,
  • dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Wiem, że przysługuje mi prawo do żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje mi także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).”

Dane kontaktowe administratora danych osobowych

Biodent Przychodnia Specjalistyczna S.C. Anna Sobieraj Lucjan Sobieraj
Wróblewskiego 67
41-106 Siemianowice Śląskie
tel.: 32 764 76 76
tel./fax: 32 229 01 40
praca@biodent.biz